WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 12-sep-23
Speelweek 1
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1D ‘t Ken Net 1 - The Athlete's Foot Kraamzorg Post 1D
2 -
3 2H Munter 3.14 - Tummers Mellow Munter 2H
4 1D V.N.L.S. - Cinco Dos Tacos Vlijtig Liesje 1D
5 -
6 2D Ardita 2.0 - Bowl d Kruitmolen/SVS VV Jong Ambon 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 2D Kookbrd Krommenhoeke - Bowl d Kruitmolen/MZ Ardita 2.0 2D
2 -
3 2H Mellow Munter - Bowling d Kruitmolen Munter 3.14 2H
4 1D Kraamzorg Post - Vlijtig Liesje 't Ken Net 1 1D
5 -
6 2D 't Ken Net 2 – VV Jong Ambon Bowl d Kruitmolen/SVS2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 19-sep-23
Speelweek 2
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H Thuismakelaars - Young Munter Hypotheker MDB / VSG 1H
2 -
3 3H Munter Error - Ardito Mix CZ 3H
4 1D Cinco Dos Tacos – Mysti Munter The Athlete's Foot 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/MZ – Flash M 't Ken Net 2 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H Hypotheker - Jonika Young Munter 1H
2 -
3 3H CZ - Coniunctus Viribus Ardito Mix 3H
4 1D Kraamzorg Post - The Athlete's Foot Cinco Dos Tacos 1D
5 -
6 2D 't Ken Net 2 - Bowl d Kruitmolen/SVS Bowl d Kruitmolen/MZ 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 26-sep-23
Speelweek 3
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 2H VNLS – Tummers Munter 3.14 2H
2 -
3 3H ADRZ - Ardito Mix CZ 3H
4 1D V.N.L.S. – Vlijtig Liesje Mysti Munter 1D
5 -
6 2D Kookbrd Krommenhoeke - VV Jong Ambon Flash M 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 2H Munter 3.14 - Mellow Munter VNLS 2H
2 -
3 3H Munter Error - CZ ADRZ 3H
4 1D ’t Ken Net 1 - Mysti Munter V.N.L.S. 1D
5 -
6 2D Ardita 2.0 – Flash M Kookbrd Krommenhoeke 2D
------------------------------------------------------------------------------------