WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 07-mei-24
Speelweek 29
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H Hypotheker MDS/VSG - De Blaeij Act&Vitaal Thuismakelaars 1H
2 -
3 3H Ardito Mix - Munter Error Concunctis Viribus 3H
4 1D The Athlete’s Foot - Vlijtig Liesje V.N.L.S. 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/SVS- VV Jong Ambon Kookbrd Krommenhoeke 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H Jonika - Thuismakelaars De Blaeij Act&Vitaal 1H
2 -
3 3H Concunctis Viribus - CZ Munter Error 3H
4 1D Kraamzorg Post - V.N.L.S. Vlijtig Liesje 1D
5 -
6 2D ’t Ken Net 2 - Kookbrd Krommenhoeke VV Jong Ambon 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 14-mei-24
Speelweek 30
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 2H Munter 3.14 - VNLS Bowling d Kruitmolen 2H
2 -
3 3H Ardito Mix - CZ ADRZ 3H
4 1D ’t Ken Net 1 - V.N.L.S. Cinco Dos Tacos 1D
5 -
6 2D Ardita 2.0 - Kookbrd Krommenhoeke Bowl d Kruitmolen/SVS2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 2H Tummers - Bowling d Kruitmolen Munter 3.14 2H
2 -
3 3H Concunctis Viribus - ADRZ Ardito Mix 3H
4 1D The Athlete’s Foot - Cinco Dos Tacos ’t Ken Net 1 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/SVS- Bowl d Kruitmolen/MZ Ardita 2.0 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 21-mei-24
Speelweek 31
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H Thuismakelaars - De Blaeij Act&Vitaal Jonika 1H
2 -
3 2H - 2H
4 1D The Athlete’s Foot - ’t Ken Net 1 Kraamzorg Post 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/SVS- Ardita 2.0 Kookbrd Krommenhoeke 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H Young Munter - Jonika Thuismakelaars 1H
2 -
3 2H - 2H
4 1D Vlijtig Liesje - Kraamzorg Post The Athlete’s Foot 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/MZ - Kookbrd Krommenhoeke Bowl d Kruitmolen/SVS2D
------------------------------------------------------------------------------------