WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 05-dec-23
Speelweek 11
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H Hypotheker MDB / VSG - Thuismakelaars De Blaeij Act&Vitaal 1H
2 -
3 3H CZ - ADRZ Concunctis Viribus 3H
4 1D The Athlete's Foot - ’t Ken Net 1 Cinco Dos Tacos 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/SVS- Ardita 2.0 't Ken Net 2 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H Young Munter - De Blaeij Act&Vitaal Hypotheker MDB / VSG 1H
2 -
3 3H Concunctis Viribus - Munter Error ADRZ 3H
4 1D Cinco Dos Tacos - V.N.L.S. The Athlete's Foot 1D
5 -
6 2D VV Jong Ambon - 't Ken Net 2 Ardita 2.0 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 12-dec-23
Speelweek 12
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 2H Tummers - Mellow Munter Bowling d Kruitmolen 2H
2 -
3 3H CZ - Munter Error Ardito Mix 3H
4 1D Mysti Munter - Cinco Dos Tacos Kraamzorg Post 1D
5 -
6 2D Flash M - Bowl d Kruitmolen/MZ Bowl d Kruitmolen/SVS2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 2H Bowling d Kruitmolen - VNLS Tummers 2H
2 -
3 3H Ardito Mix – ADRZ Munter Error 3H
4 1D The Athlete's Foot - Kraamzorg Post Mysti Munter 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/SVS- 't Ken Net 2 Flash M 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 19-dec-23
Speelweek 13
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H Young Munter - Hypotheker MDB / VSG Jonika 1H
2 -
3 2H Mellow Munter – VNLS Munter 3.14 2H
4 1D Vlijtig Liesje - V.N.L.S. 't Ken Net 1 1D
5 -
6 2D Flash M - Ardita 2.0 Kookbrd Krommenhoeke 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H Jonika – De Blaeij Act&Vitaal Young Munter 1H
2 -
3 2H Bowling d Kruitmolen - Munter 3.14 Mellow Munter 2H
4 1D Mysti Munter – 't Ken Net 1 Vlijtig Liesje 1D
5 -
6 2D VV Jong Ambon - Kookbrd Krommenhoeke Flash M 2D
------------------------------------------------------------------------------------