WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 05-mrt-24
Speelweek 22
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H Thuismakelaars - Jonika De Blaeij Act&Vitaal 1H
2 -
3 2H Mellow Munter - Tummers Bowling d Kruitmolen 2H
4 1D Mysti Munter – Cinco Dos Tacos The Athlete's Foot 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/SVS- ‘t Ken Net 2
Flash M
2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H De Blaeij Act&Vitaal - Hypotheker MDG / VSG Jonika 1H
2 -
3 2H VNLS – Bowling d Kruitmolen Tummers 2H
4 1D The Athlete's Foot -
Kraamzorg Post
Mysti Munter 1D
5 -
6 2D Flash M - Bowl d Kruitmolen/MZ ‘t Ken Net 2 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 12-mrt-24
Speelweek 23
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H Jonika - Young Munter Thuismakelaars 1H
2 -
3 3H
ADRZ
- Munter Error CZ 3H
4 1D Vlijtig Liesje - V,N.L.S. Mysti Munter 1D
5 -
6 2D VV Jong Ambon - Kookbrd Krommenhoeke Ardita 2.0 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H De Blaeij Act&Vitaal – Thuismakelaars Young Munter 1H
2 -
3 3H CZ - Ardito Mix ADRZ 3H
4 1D Mysti Munter - ’t Ken Net 1 Vlijtig Liesje 1D
5 -
6 2D
Flash M
– Ardita 2.0 Kookbrd Krommenhoeke 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 19-mrt-24
Speelweek 24
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 2H Bowling d Kruitmolen - Mellow Munter Tummers 2H
2 -
3 3H ADRZ - Coniunctus Viribus Munter Error 3H
4 1D Mysti Munter - Kraamzorg Post Cinco Dos Tacos 1D
5 -
6 2D Flash M – 't Ken net 2 Bowl d Kruitmolen/MZ 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 2H Tummers - Munter 3.14 Mellow Munter 2H
2 -
3 3H
Mu
nter Error – CZ Coniunctus Viribus 3H
4 1D
't Ken net 1
- Cinco Dos Tacos Mysti Munter 1D
5 -
6 2D Ardita 2.0 – Bowl d Kruitmolen/MZ Flash M 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 26-mrt-24
Speelweek 25
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H Jonika - Hypotheker MDB / VSG Young Munter 1H
2 -
3 2H Tummers - VNLS Munter 3.14 2H
4 1D Mysti Munter - Vlijtig Liesje The Athlete’s Foot 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/SVS- Kookbrd Krommenhoeke VV Jong Ambon 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H Young Munter - Thuismakelaars Jonika 1H
2 -
3 2H Mellow Munter – Munter 3.14 VNLS 2H
4 1D
The Athlete
’s Foot - V.N.L.S. Mysti Munter 1D
5 -
6 2D Flash M - VV Jong Ambon Bowl d Kruitmolen/SVS2D
------------------------------------------------------------------------------------
© WELKOM OP DE WEBSITE VAN DE MIDDELBURGSE BEDRIJFSVOLLEYBAL VERENIGING
BESTUUR
ORGANISATIE STRUCTUUR
SEPTEMBER
OKTOBER
NOVEMBER
DECEMBER
JANUARI
FEBRUARI
MAART
APRIL
MEI
UITSLAGEN
STANDEN
INDELING COMPETITIE
ARCHIEF UITSLAGEN
NEVOBO SPELREGELS
MBV WEDSTRIJD REGLEMENTEN
NOTULEN ALV
AGENDA
JAARREKENING
NIEUWSBRIEF
TOERNOOIEN