-
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 06-feb-24
Speelweek 19
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H De Blaeij Act&Vitaal – Young Munter Hypotheker MDB/VSG 1H
2 -
3 2H Bowling d Kruitmolen - Tummers VNLS 2H
4 1D Kraamzorg Post - V.N.L.S. The Athlete’s Foot 1D
5 -
6 2D ’t Ken Net 2 - Kookbrd Krommenhoeke VV Jong Ambon 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H Thuismakelaars - Hypotheker MDB/VSG Young Munter 1H
2 -
3 2H VNLS - Munter 3.14 Tummers 2H
4 1D The Athlete’s Foot -
Vlijtig Liesje
V.N.L.S. 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/SVS– VV Jong Ambon Kookbrd Krommenhoeke 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 20-feb-24
Speelweek 20
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 1H De Blaeij Act&Vitaal – Jonika Hypotheker MDB / VSG 1H
2 -
3 3H ADRZ - Ardito Mix Coniunctus Viribus 3H
4 1D The Athlete’s Foot - Cinco Dos Tacos ’t Ken Net 1 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/SVS- Bowl d Kruitmolen/MZ Kookbrd Krommenhoeke 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 1H Hypotheker MDB / VSG – Young Munter De Blaeij Act&Vitaal 1H
2 -
3 3H Munter Error - Coniunctus Viribus ADRZ 3H
4 1D ’t Ken Net 1 - V.N.L.S. Cinco Dos Tacos 1D
5 -
6 2D Ardita 2.0 - Kookbrd Krommenhoeke Bowl d Kruitmolen/MZ 2D
------------------------------------------------------------------------------------
WEDSTRIJDSCHEMA dinsdag 27-feb-24
Speelweek 21
------------------------------------------------------------------------------------
TIJD VELD KLAS W E D S T R I J D SCHEIDSR - TELLER KLAS
------------------------------------------------------------------------------------
19.20 1 2H Munter 3.14 -
Bowling d Kruitmolen
Mellow Munter 2H
2 -
3 3H Concunctis Viribus -
Ardito Mix
CZ 3H
4 1D Cinco Dos Tacos -
V.N.L.S.
Vlijtig Liesje 1D
5 -
6 2D Bowl d Kruitmolen/MZ - Kookbrd Krommenhoeke VV Jong Ambon 2D
------------------------------------------------------------------------------------
20.45 1 2H VNLS - Mellow Munter Munter 3.14 2H
2 -
3 3H ADRZ - CZ Ardito Mix 3H
4 1D Vlijtig Liesje - Kraamzorg Post V.N.L.S. 1D
5 -
6 2D VV Jong Ambon - 't Ken Net 2 Bowl d Kruitmolen/MZ 2D
------------------------------------------------------------------------------------
© WELKOM OP DE WEBSITE VAN DE MIDDELBURGSE BEDRIJFSVOLLEYBAL VERENIGING
BESTUUR
ORGANISATIE STRUCTUUR
SEPTEMBER
OKTOBER
NOVEMBER
DECEMBER
JANUARI
FEBRUARI
MAART
APRIL
MEI
UITSLAGEN
STANDEN
INDELING COMPETITIE
ARCHIEF UITSLAGEN
NEVOBO SPELREGELS
MBV WEDSTRIJD REGLEMENTEN
NOTULEN ALV
AGENDA
JAARREKENING
NIEUWSBRIEF
TOERNOOIEN